پخش زنده سپاهان و صنعت نفت آبادان 11 فروردین 1402

در این صفحه لینک پخش زنده سپاهان و صنعت نفت آبادان  11 فروردین 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده سپاهان و صنعت نفت آبادان 11 فروردین 1402

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه مندان به فوتبال‌های داخلی و لیگ برتر ایران امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم سپاهان و صنعت نفت آبادان را روز جمعه به تاریخ 11 فروردین (31 مارس 2023) در ساعت 19:15 از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است.

تا در این راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ برتر ایران 02-1401، این بار بین دو تیم سپاهان و صنعت نفت آبادان برگزار می‌شود و  بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به یاد ماندنی را برای علاقه مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی های گذشته سپاهان و صنعت نفت آبادان در سری دیدارهای لیگ برتر ایران

در هفته بیست و چهارم مسابقات لیگ برتر فوتبال 02-1401، دو تیم سپاهان و صنعت نفت آبادان در استادیوم نقش جهان به مصاف یکدیگر می‌روند.

عملکرد دو تیم در بازی‌های گذشته به شرح زیر می باشد.

تیم سپاهان در 23 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 14 برد، 7 مساوی و 2 باخت را تجربه کند و  با تفاضل 22  گل، 49 امتیاز لیگ برتر را به دست آورد و در جایگاه اول جدول لیگ قرار بگیرد.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم صنعت نفت آبادان نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 23 بازی خود، تا کنون 2 برد، 7 مساوی و 14 باخت به دست آورده است و با کسب تفاضل  19-  گل و کسب 13 امتیاز، در جایگاه پانزدهم جدول قرار گرفته است.

ویدیو: خلاصه بازی صنعت نفت آبادان صفر-سپاهان 2 | خبرگزاری ایلنا

تیم سپاهان در 5 بازی آخر خود، تا کنون 3 برد، 1 مساوی و 1 باخت به دست آورده است. این تیم بازی پیشین خود را مقابل تیم پرسپولیس قرار گرفت و بازی را با نتیجه  1 بر 0 از تیم حریف برد.

تیم صنعت نفت آبادان هم در 5 بازی آخر خود، 2 مساوی و 3 باخت به دست آورده است. این تیم در بازی پیشین خود، مقابل تیم ملوان قرار گرفت و بازی را با نتیجه مساوی تک گل خاتمه داد.

دیدار رفت دو تیم هم با نتیجه 2 بر 0 به نفع تیم سپاهان تمام شد. البته در 5 دیدار گذشته هم 5 برد برای تیم سپاهان ثبت شده است. بنابراین با توجه به دیدارهای اخیر این دو تیم، پیش‌بینی می‌شود که برد از آن تیم سپاهان است.

به جرات می‌توان گفت، بازی روز جمعه، برای هر دو تیم سپاهان و صنعت نفت آبادان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و در واقع هر دو تیم در تلاش هستند تا با کسب 3 امتیاز بازی جایگاه خود را در جدول لیگ حفظ کنند و در صورت لزوم ارتقا دهند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال سپاهان و صنعت نفت آبادان چه ساعتی است؟    

ساعت بازی دو تیم نفت مسجدسلیمان و تراکتور نیز ساعت 19:15 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید، روز جمعه از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV