پخش زنده بایرن مونیخ مقابل لایپزیش 30 اردیبهشت 1402

پخش زنده بایرن مونیخ مقابل لایپزیش

در این صفحه لینک پخش زنده بایرن مونیخ مقابل لایپزیش 30 اردیبهشت 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده بایرن مونیخ مقابل لایپزیش 30 اردیبهشت 1402

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و بوندسلیگا آلمان امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم بایرن مونیخ و لایپزیش را روز شنبه به تاریخ 30 اردیبهشت (20 می 2023) در ساعت 20:00 از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است.

 تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار بوندسلیگا آلمان، این بار بین دو تیم پرطرفدار بایرن مونیخ و لایپزیش برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته بایرن مونیخ و لایپزیش در سری دیدارهای بوندسلیگا آلمان

در هفته سی‌ و سوم مسابقات بوندسلیگا آلمان 2023-2022، این بار بین دو تیم بایرن مونیخ و لایپزیش در ورزشگاه آلیانس آرنا برگزار می‌شود.

پخش زنده بایرن مونیخ مقابل لایپزیش
پخش زنده بایرن مونیخ مقابل لایپزیش

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته به شرح زیر می‌باشد.

تیم بایرن مونیخ در 32 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 20 برد، 8 مساوی و 4 باخت را تجربه کند و  با تفاضل 55  گل، 68 امتیاز به دست آورد و در جایگاه اول جدول قرار گیرد. 

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم لایپزیش نگاهی بیندازیم، مشاهده می کنیم که این تیم طی 32 بازی خود، تا کنون 18 برد، 6 مساوی و 8 باخت به دست آورده است و با کسب تفاضل 19 گل و کسب 60 امتیاز، در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است.

تیم بایرن مونیخ در 5 بازی آخر خود 3 برد، 1 باخت و 1 مساوی را از آن خود کرده است. این تیم در بازی پیشین خود با تیم شالکه بازی داشت و بازی را با نتیجه پرگل 6 بر 0 از تیم حریف برد.

تیم لایپزیش در 5 بازی آخر خود 4 برد و 1 باخت کسب کرده است. این تیم در بازی قبل خود با وردربرمن بازی داشت و موفق شد، بازی را با نتیجه 2 بر 1 از تیم حریف ببرد.   

اگر بخواهیم 5 بازی اخیر این دو تیم را که مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند، بررسی کنیم، باید گفت که 4 برد برای تیم بایرن مونیخ  و 1نتیجه مساوی ثبت شده است. البته مطابق با نتایج به دست آمده از بازی‌های اخیر باید گفت که، هر دو تیم از آمادگی خوبی برخوردارند، اما پیش‌بینی می‌شود بازی روز شنبه به نفع تیم بایرن مونیخ تمام شود. اما به یاد داشته باشید که در فوتبال احتمال دارد، هر اتفاقی بیفتد.

به جرات می‌توان گفت، بازی روز شنبه، برای هر دو تیم بایرن مونیخ و لایپزیش از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و در واقع هر دو تیم در تلاش هستند تا با کسب 3 امتیاز بازی، جایگاه خود را در جدول حفظ کرده و یا جایگاه بهتری کسب کنند. همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال بایرن مونیخ و لایپزیش چه ساعتی است؟    

ساعت بازی دو تیم بایرن مونیخ و لایپزیش نیز ساعت 20:00  به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV