پخش زنده استقلال و فولاد خوزستان 21 اسفند 1401

پخش زنده استقلال و فولاد خوزستان 21 اسفند 1401

در این صفحه لینک پخش زنده استقلال و فولاد خوزستان 21 اسفند 1401 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده استقلال و فولاد خوزستان 21 اسفند 1401

پخش زنده شبکه 3

سایت fam.ir  برای علاقه مندان به فوتبال‌های داخلی و لیگ برتر ایران امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم فولاد خوزستان و استقلال را روز یک‌شنبه به تاریخ 21 اسفند (12 مارس 2023) در ساعت 19 از پخش زنده شبکه سوم سیما فراهم نموده است. تا در این راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ برتر ایران 02-1401، این بار بین دو تیم فولاد خوزستان و استقلال برگزار می‌شود و  بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به یاد ماندنی را برای علاقه مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی های گذشته فولاد خوزستان و استقلال در سری دیدارهای لیگ برتر ایران

در هفته بیست و سوم مسابقات لیگ برتر فوتبال 02-1401، دو تیم فولاد و استقلال در استادیوم فولاد آرنا به مصاف یکدیگر می‌روند.

عملکرد دو تیم استقلال و فولاد خوزستان در گذشته

تیم فولاد خوزستان در 22 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 6 برد، 10 مساوی و 6 باخت را تجربه کند و  با تفاضل بدون  گل، 28 امتیاز لیگ برتر را به دست آورد و در جایگاه هشتم جدول لیگ قرار بگیرد. و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم استقلال نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 22 بازی خود، تا کنون 12 برد، 7 مساوی و 3 باخت به دست آورده است و با کسب تفاضل  14 گل و کسب 43 امتیاز، در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است. تیم فولاد خوزستان در 5 بازی آخر خود، تا کنون، 2 برد، 2 باخت و 1 مساوی به دست آورده است. این تیم بازی پیشین خود را مقابل تیم مس کرمان قرار گرفت و بازی را با نتیجه مساوی تک گل خاتمه یافت.

تیم استقلال هم در 5 بازی آخر خود، 4 برد و 1 مساوی داشته است. این تیم در بازی پیشین خود، مقابل تیم گل گهر سیرجان قرار گرفت و موفق شد بازی را با نتیجه 2 بر 1 از تیم حریف ببرد. دیدار رفت دو تیم در حالی برگزار شد که بازی با نتیجه مساوی تک گل خاتمه یافت. البته در 5 دیدار گذشته هم 3 برد برای تیم استقلال ثبت شده  و 2 دیدار هم با نتیجه مساوی تمام شده بود. بنابراین با توجه به دیدارهای اخیر این دو تیم، پیش‌بینی می‌شود که برد از آن تیم استقلال است. به جرات می‌توان گفت، بازی روز یک‌شنبه، برای هر دو تیم فولاد خوزستان و استقلال از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و در واقع هر دو تیم در تلاش هستند تا با کسب 3 امتیاز بازی جایگاه خود را در جدول لیگ حفظ کنند و در صورت لزوم ارتقا دهند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.

زمان پخش زنده استقلال و فولاد خوزستان 21 اسفند 1401 ؟

ساعت بازی دو تیم فولاد خوزستان و استقلال نیز ساعت 19 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید، روز یک‌شنبه از طریق سایت پرمخاطبfam.ir از پخش زنده شبکه سوم سیما دنبال کنید.