پخش زنده اتلتیکو مادرید و بارسلونا 18 دی 1401

پخش زنده اتلتیکو مادرید و بارسلونا 18 دی 1401

در این صفحه پخش زنده اتلتیکو مادرید و بارسلونا 18 دی 1401 با کیفیت بالا در اختیار علاقه‌مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده اتلتیکو مادرید و بارسلونا 18 دی 1401

پخش زنده فوتبال

پخش زنده فوتبال

سایت  fam.ir  برای علاقه مندان به فوتبال های خارجی و لالیگا اسپانیا امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم اتلتیکو مادرید و بارسلونا را روز یک شنبه به تاریخ 18 دی (8 ژانویه 2023) از پخش زنده شبکه سوم سیما فراهم نموده است. تا در این راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لالیگا اسپانیا، این بار بین دو تیم پرطرفدار اتلتیکو مادرید و بارسلونا برگزار می شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به یاد ماندنی را برای علاقه مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی های گذشته اتلتیکو مادرید و بارسلونا در سری دیدارهای لالیگا اسپانیا

در هفته شانزدهم لالیگا اسپانیا 2023-2022، دو تیم اتلتیکو مادرید و بارسلونا در ورزشگاه واندا متروپولیتانو به مصاف یکدیگر می روند. تیم اتلتیکو مادرید طی 15 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 8 برد، 3 مساوی و 4 باخت را تجربه کند و  با تفاضل  9  گل و کسب 27 امتیاز، جایگاه چهارم جدول را از آن خود کند. و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم بارسلونا نگاهی بیندازیم، مشاهده می کنیم که این تیم طی 15 بازی، تا کنون 12 برد، 2 مساوی و 1 باخت به دست آورده است. این تیم با تفاضل 28 گل و کسب 38 امتیاز، در صدر جدول قرار گرفته است.

تیم بارسلونا در بازی اخیر خود مقابل تیم اینتر سیتی قرار گرفت و با نتیجه 4 بر 3 پیروز میدان شد و در مجموع این تیم در 5 بازی اخیر خود 4 برد و یک مساوی داشته است. در حالی که تیم اتلتیکو مادرید در بازی آخرش مقابل تیم رئال اویدو قرار گرفت و موفق به برد با نتیجه 2 بر 0 شد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 3 برد، 1 تساوی و 1 باخت کسب کرده است.  در سری مسابقات لالیگا اسپانیا در سال گذشته، دو تیم اتلتیکو مادرید و بارسلونا در بازی رفت و برگشت مقابل یکدیگر قرار گرفته اند و جالب این جاست که در بازی رفت تیم اتلتیکو مادرید پیروز میدان شد و اما در بازی برگشت، پیروزی از آن تیم بارسلونا شد.

پخش زنده اتلتیکو مادرید و بارسلونا 18 دی 1401
پخش زنده اتلتیکو مادرید و بارسلونا 18 دی 1401

 البته لازم به ذکر است، بارسلونا بیش از هر چیز به خاطر عدم حضور لواندوفسکی در بازی مهم روز یک شنبه مقابل اتلتیکو مادرید ناراحت است. جالب است بدانید، علت محرومیت لواندوفسکی، به علت حرکتی است که وی در بازی بارسلونا و اوساسونا، مقابل داور انجام داده بود. بنابراین بازی روز یکشنبه، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه ای برخوردار است و تمام تلاش خود را می‌کنند تا پیروز میدان شوند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش رو داشته باشیم.

زمان پخش زنده اتلتیکو مادرید و بارسلونا 18 دی 1401

ساعت بازی دو تیم اتلتیکو مادرید و بارسلونا نیز ساعت 23:30 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌ توانید روز یک شنبه از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه سوم سیما دنبال کنید.

IPTV