پخش زنده آلومینیوم و پرسپولیس رایگان

پخش زنده آلومینیوم و پرسپولیس رایگان

در این صفحه لینک پخش زنده پرسپولیس و آلومینیوم اراک 26 بهمن 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده پرسپولیس و آلومینیوم اراک 26 بهمن 1402

پخش شبکه 3

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های داخلی لیگ برتر، امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم پرسپولیس و آلومینیوم اراک را روز پنج‌شنبه به تاریخ 26 بهمن (15 فوریه 2023) در ساعت 17:15، از پخش زنده شبکه سوم سیما فراهم کرده است.

 تا در این ‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. این سری از مسابقات لیگ برتر، این بار بین دو تیم پرطرفدار پرسپولیس و آلومینیوم اراک برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته پرسپولیس و آلومینیوم اراک در سری دیدارهای لیگ برتر

پخش زنده آلومینیوم و پرسپولیس رایگان
پخش زنده آلومینیوم و پرسپولیس رایگان

در هفته شانزدهم از بیست و سومین دوره مسابقات لیگ برتر کشورمان، دو تیم پرسپولیس و آلومینیوم اراک، در استادیوم امام خمینی اراک به مصاف یکدیگر می‌روند. داوری این بازی را  بیژن حیدری برعهده دارد.

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته به شرح زیر می‌باشد.

تیم آلومینیوم اراک، طی 5 بازی اخیر خود که تا کنون انجام داده است، 3 برد و 2 نتیجه مساوی کسب کرده است. این تیم در بازی گذشته خود طی مسابقات جام حذفی ایران، مقابل تیم نساجی مازندران قرار گرفت و سرانجام موفق شد تا این بازی را با نتیجه یک بر صفر از تیم حریف ببرد.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم پرسپولیس نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم در 5 بازی اخیر خود، تاکنون 2 برد و 3 نتیجه مساوی  به‌ دست آورده است. این تیم در بازی گذشته خود طی مسابقات لیگ برتر ایران، مقابل تیم مس رفسنجان قرار گرفت و سرانجام موفق شد تا این بازی را با نتیجه مساوی یک بر یک خاتمه دهد.

پخش زنده آلومینیوم و پرسپولیس رایگان
پخش زنده آلومینیوم و پرسپولیس رایگان

اگر بخواهیم 5 بازی اخیر دو تیم که مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند را بررسی کنیم، مشاهده می‌کنیم، تیم پرسپولیس 3 بار پیروز میدان بوده است، 1 بار هم برد از آن تیم آلومینیوم اراک بوده و یک بار هم هر دو تیم نتیجه مساوی کسب کرده‌اند. با توجه به نتایج به دست آمده در بازی‌های اخیر، پیش‌بینی می‌شود در بازی روز پنج‌‌شنبه تیم پرسپولیس پیروز شود. اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال دارد، هر اتفاقی بیفتد.

در جدول رده بندی این رقابت‌ها، تیم پرسپولیس طی 15 بازی خود، با کسب 30 امتیاز و تفاضل 9 گل، در رتبه سوم جدول لیگ برتر قرار گرفته است و تیم آلومینیوم اراک هم، طی 15 بازی خود، با کسب 22 امتیاز و تفاضل 2- گل، در رده هشتم جدول جای گرفته‌ است.

جالب است بدانید، با جدایی یحیی گل‌محمدی اکنون اوسمار هدایت پرسپوليس را در ادامه فصل عهده‌دار‌ خواهد بود و هواداران این تیم اکنون در انتظار نمایش تیم تحت رهبری این مربی برزیلی مقابل آلومینیوم هستند.

با این حال اکنون بزرگ‌ترین نگرانی اوسمار وضعیت لیست این تیم است؛ با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی پرسپوليس این تیم قادر نخواهد بود از نفرات جدید خود سود ببرد.

البته لازم به ذکر است، این بازی، برای هر دو تیم پرسپولیس و آلومینیوم اراک از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا نتیجه برد را از آن خود کنند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌‌رو داشته باشیم.

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال پرسپولیس و آلومینیوم اراک چه ساعتی است؟            

ساعت بازی دو تیم پرسپولیس و آلومینیوم اراک نیز ساعت  17:15 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز پنج‌شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه سوم سیما دنبال کنید.

IPTV