پخش زنده آث میلان و لاتزیو 16 اردیبهشت 1402  

پخش زنده آث میلان و لاتزیو

در این صفحه لینک پخش زنده آث میلان و لاتزیو 16 اردیبهشت 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده آث میلان و لاتزیو 16 اردیبهشت 1402  

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و سری آ ایتالیا امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم آث میلان و لاتزیو را روز شنبه به تاریخ 16 اردیبهشت (6 می 2023) در ساعت 16:30 از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است.

 تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار سری آ ایتالیا، این بار بین دو تیم پرطرفدار آث میلان و لاتزیو برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته آث میلان و لاتزیو در سری دیدارهای سری آ ایتالیا

 در هفته سی‌ و چهارم مسابقات سری آ ایتالیا 2023-2022، دو تیم آث میلان و لاتزیو در ورزشگاه سن سیرو به مصاف یکدیگر می‌روند.

نتیجه بازی میلان و لاتزیو| صعود آث میلان به نیمه نهایی جام حذفی ایتالیا |  دیلی فوتبال

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته سری آ ایتالیا به شرح زیر می‌باشد.

تیم آث میلان طی 33 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 16 برد، 10 مساوی و 7 باخت را تجربه کند و با تفاضل 14  گل و کسب 58 امتیاز، توانست تا در جایگاه ششم جدول قرار بگیرد.

تیم آث میلان در بازی گذشته خود، مقابل تیم کرمونزه قرار گرفت و نهایتا بازی را با نتیجه مساوی تک گل خاتمه داد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 2 برد، 1 باخت و 2 مساوی به ‌‌دست آورده است.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم لاتزیو نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 33 بازی خود، تاکنون 19 برد، 7 مساوی و 7 باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل 28  گل و کسب 64 امتیاز، در جایگاه دوم جدول قرار گرفته است.

تیم لاتزیو هم در بازی قبلش، مقابل تیم ساسولو قرار گرفت و نهایتا بازی را با نتیجه 2 بر 0 از تیم حریف برد و در مجموع تیم اینتر در 5 بازی آخر خود، 3 برد و 2 باخت کسب کرده است.

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که حاصل این بازی‌ها، 3 برد برای تیم آث میلان و 2 برد برای تیم لاتزیو ثبت شده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول لیگ برتر و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی بازی روز ‌شنبه سخت است و همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است.   

جالب است بدانید، رویارویی دو تیم آث میلان و لاتزیو یکی از رقابت‌های مهم فوتبال در ایتالیا است. بنابراین این بازی، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا نتیجه بازی را به نفع خود تمام کنند. همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.  

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال آث میلان و لاتزیو چه ساعتی است؟    

ساعت بازی دو تیم آث میلان و لاتزیو نیز ساعت 16:30 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز ‌شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV