پخش زنده ویتوریا گیمارش و پورتو 2 بهمن 1401

پخش زنده ویتوریا گیمارش و پورتو 2 بهمن 1401

در این صفحه پخش زنده بازی ویتوریا گیمارش و پورتو 2 بهمن 1401 با کیفیت بالا در اختیار فوتبال دوستان قرار گرفته است.

لینک پخش زنده ویتوریا گیمارش و پورتو 2 بهمن 1401

پخش شبکه سه

پخش شبکه سه

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و لیگ برتر پرتغال امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم ویتوریا گیمارش و پورتو را روز ‌یک‌شنبه به تاریخ 2 بهمن (22 ژانویه 2023) از پخش زنده شبکه سوم سیما فراهم نموده است. تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ برتر پرتغال، این بار بین دو تیم پرطرفدار ویتوریا گیمارش و پورتو برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته ویتوریا گیمارش و پورتو در لیگ برتر

در هفته هفدهم لیگ برتر 2023-2022، دو تیم ویتوریا گیمارش و پورتو به مصاف یکدیگر می‌روند. تیم ویتوریا گیمارش طی 16 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 7 برد، 3 مساوی و 6 باخت را تجربه کند و با تفاضل  3-  گل و کسب 24 امتیاز، توانسته تا جایگاه هفتم جدول را از آن خود کند. تیم ویتوریا گیمارش در بازی گذشته خود، مقابل تیم ژیل ویسنته قرار گرفت و بازی را با نتیجه 2 بر 1 به تیم حریف واگذار کرد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 1 برد، 1  مساوی و 3 باخت را به ‌‌دست آورده است. و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم پورتو نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 16 بازی خود، تاکنون 11 برد، 3 مساوی و 2 باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل 29 گل و کسب 36 امتیاز، مقام سوم جدول را به ‌دست آورده است. تیم پورتو هم در بازی قبلش، مقابل تیم فامالیسائو قرار گرفت و با نتیجه پرگل 4 بر 1، پیروز میدان شد و در مجموع تیم پورتو در 5 بازی آخر خود، موفق شد تا 4 برد و 1 نتیجه مساوی کسب کند.

پخش زنده ویتوریا گیمارش و پورتو 2 بهمن 1401
پخش زنده ویتوریا گیمارش و پورتو 2 بهمن 1401

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که حاصل این بازی‌ها، 5 برد برای تیم پورتو ثبت شده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول لیگ برتر و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی می‌شود که بازی روز یک‌شنبه به نفع تیم پورتو تمام شود، اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال هر اتفاقی ممکن است. البته این بازی، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا در جدول جایگاه بهتری را به‌دست آورند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.

زمان پخش زنده ویتوریا گیمارش و پورتو 2 بهمن 1401

ساعت بازی دو تیم ویتوریا گیمارش و پورتو نیز ساعت  00: 00 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز یک‌شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه سوم سیما دنبال کنید.

IPTV