پخش زنده وستهم و منچستریونایتد 17 اردیبهشت 1402

وستهم و منچستریونایتد

در این صفحه لینک پخش زنده وستهم و منچستریونایتد 17 اردیبهشت 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده وستهم و منچستریونایتد 17 اردیبهشت 1402

پخش شبکه 3

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و لیگ برتر انگلستان امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم وستهم و منچستریونایتد را روز یک‌‌شنبه به تاریخ 17 اردیبهشت (7 می 2023) در ساعت  21:30، از پخش زنده شبکه سوم سیما فراهم نموده است.  تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ برتر انگلیس، این بار بین دو تیم پرطرفدار وستهم و منچستریونایتد برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته وستهم و منچستریونایتد در سری دیدارهای لیگ برتر

در بازی هفته سی و پنجم لیگ برتر انگلیس 2023-2022، دو تیم وستهم و منچستریونایتد در ورزشگاه لندن به مصاف یکدیگر می‌روند.

 

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته لیگ به شرح زیر می‌باشد.

تیم وستهم طی 34 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 9 برد، 7 مساوی و 18 باخت را تجربه کند و این تیم با تفاضل 13- گل و کسب 34 امتیاز، در جایگاه پانزدهم جدول قرار گرفته است.تیم وستهم در بازی گذشته خود، مقابل تیم منچسترسیتی قرار گرفت و بازی را با نتیجه 3 بر 0 به تیم حریف واگذار کرد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 2 برد  و 3 باخت را تجربه کرده است.و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم منچستریونایتد نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 33 بازی خود، تاکنون 19 برد، 6 مساوی و 8 باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل 9  گل و کسب 63 امتیاز، در جایگاه چهارم جدول قرار گرفته است.تیم منچستریونایتد در بازی گذشته خود، مقابل تیم برایتون قرار گرفت و بازی را با نتیجه 1 بر 0 به تیم حریف واگذار کرد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود 1 برد، 2 مساوی و 2 باخت داشته است.

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که 4 برد برای تیم منچستریونایتد و 1 برد برای تیم وستهم ثبت شده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول لیگ برتر و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی می‌شود، بازی روز یک‌شنبه به نفع تیم منچستریونایتد تمام شود، اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال دارد، هر اتفاقی بیفتد.البته لازم به ذکر است، این بازی، برای هر دو تیم وستهم و منچستریونایتد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا با کسب سه امتیاز بازی، در جدول، جایگاه بهتری را به ‌دست آورند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌ رو داشته باشیم.

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال وستهم و منچستریونایتد

ساعت بازی دو تیم وستهم و منچستریونایتد نیز ساعت 21:30 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز یک‌‌شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه سوم سیما دنبال کنید.

IPTV