پخش زنده مس رفسنجان و پرسپولیس 11 فروردین 1402

در این صفحه لینک پخش زنده مس رفسنجان و پرسپولیس 11 فروردین 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده مس رفسنجان و پرسپولیس 11 فروردین 1402

پخش شبکه 3

سایت  fam.ir  برای علاقه مندان به فوتبال‌های داخلی و لیگ برتر ایران امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم مس رفسنجان و پرسپولیس را روز جمعه به تاریخ 11 فروردین (31 مارس 2023) در ساعت 21:15 از پخش زنده شبکه سوم سیما فراهم نموده است.

تا در این راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ برتر ایران 02-1401، این بار بین دو تیم مس رفسنجان و پرسپولیس برگزار می‌شود و  بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به یاد ماندنی را برای علاقه مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی های گذشته مس رفسنجان و پرسپولیس در سری دیدارهای لیگ برتر ایران

در هفته بیست و چهارم مسابقات لیگ برتر فوتبال 02-1401، دو تیم مس رفسنجان و پرسپولیس در استادیوم شهدای مس به مصاف یکدیگر می‌روند.

عملکرد دو تیم در بازی‌های گذشته به شرح زیر می باشد.

تیم مس رفسنجان در 23 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 8 برد، 13 مساوی و 2 باخت را تجربه کند و  با تفاضل 12  گل، 37 امتیاز لیگ برتر را به دست آورد و در جایگاه پنجم جدول لیگ قرار بگیرد.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم پرسپولیس نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 23 بازی خود، تا کنون 13 برد، 6 مساوی و 4 باخت به دست آورده است و با کسب تفاضل  17  گل و کسب 45 امتیاز، در جایگاه سوم جدول قرار گرفته است.

تیم مس رفسنجان در 5 بازی آخر خود، تا کنون 4 برد و 1 مساوی به دست آورده است. این تیم بازی پیشین خود را مقابل تیم تراکتور قرار گرفت و بازی را با نتیجه  1 بر 0 از تیم حریف برد.

تیم پرسپولیس هم در 5 بازی آخر خود، 3 برد  و 2 باخت به دست آورده است. این تیم در بازی پیشین خود، مقابل تیم سپاهان قرار گرفت و بازی را با نتیجه 1 بر 0 به تیم حریف واگذار کرد.

مس رفسنجان 1-1 پرسپولیس / فرار از شکست با پنالتی ترابی | طرفداری

دیدار رفت دو تیم هم با نتیجه 1 بر 0 به نفع تیم پرسپولیس تمام شد. البته در 5 دیدار گذشته هم 4 برد برای تیم پرسپولیس و 1 نتیجه مساوی ثبت شده است. بنابراین با توجه به دیدارهای اخیر این دو تیم، پیش‌بینی می‌شود که برد از آن تیم پرسپولیس است.

به جرات می‌توان گفت، بازی روز جمعه، برای هر دو تیم مس رفسنجان و پرسپولیس از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و در واقع هر دو تیم در تلاش هستند تا با کسب 3 امتیاز بازی جایگاه خود را در جدول لیگ حفظ کنند و در صورت لزوم ارتقا دهند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال مس رفسنجان و پرسپولیس چه ساعتی است؟    

ساعت بازی دو تیم مس رفسنجان و پرسپولیس نیز ساعت 21:15 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید، روز جمعه از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه سوم سیما دنبال کنید.

IPTV