پخش زنده مارسی و موناکو 8 بهمن 1401

پخش زنده مارسی و موناکو 8 بهمن 1401

در این صفحه پخش زنده بازی مارسی و موناکو 8 بهمن 1401 با کیفیت بالا در اختیار فوتبال دوستان قرار گرفته است.

لینک پخش زنده مارسی و موناکو 8 بهمن 1401

پخش شبکه ورزش

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و لیگ یک فرانسه امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم مارسی و موناکو را روز ‌شنبه به تاریخ 8 بهمن (28 ژانویه 2023) از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است. تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ یک فرانسه، این بار بین دو تیم پرطرفدار مارسی و موناکو برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته مارسی و موناکو در لیگ یک فرانسه

در هفته بیستم مسابقات لیگ یک فرانسه 2023-2022، دو تیم مارسی و موناکو در ورزشگاه ولودروم، به مصاف یکدیگر می‌روند. تیم مارسی طی 19 بازی خود که از اول مسابقات تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 13 برد، 3 مساوی و 3 باخت را تجربه کند و با تفاضل 23 گل و کسب 42 امتیاز، توانست تا در جایگاه سوم جدول قرار بگیرد. تیم مارسی هم در بازی قبلش، مقابل تیم رن قرار گرفت و موفق شد تا بازی را با نتیجه 1 بر 0 ببرد و در مجموع تیم مارسی در 5 بازی آخر خود، موفق شد تا همه بازی‌ها را پیروز میدان شود. و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم موناکو نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 19 بازی، تاکنون 11 برد، 4 مساوی و 4 باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل 16 گل و کسب 37 امتیاز، مقام چهارم جدول را به ‌دست آورده است. تیم موناکو در بازی گذشته خود، مقابل تیم آژاکسیو قرار گرفت و بازی را با نتیجه پرگل 7 بر 1 از تیم حریف برد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 3 برد و 2 مساوی را به ‌‌دست آورده است.

پخش زنده مارسی و موناکو 8 بهمن 1401
پخش زنده مارسی و موناکو 8 بهمن 1401

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که حاصل این بازی‌ها، 3 برد برای تیم مارسی ثبت شده و 2 بازی را تیم موناکو پیروز میدان بوده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول لیگ برتر و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی بازی روز ‌شنبه کار آسانی نیست و احتمال هر اتفاقی ممکن است. جالب است بدانید، رویارویی مارسی و موناکو یکی از رقابت‌های مهم فوتبال در فرانسه است. بنابراین این بازی، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا نتیجه بازی را به نفع خود تمام کنند. همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.

زمان پخش زنده مارسی و موناکو 8 بهمن 1401

ساعت بازی دو تیم مارسی و موناکو نیز ساعت 23:30 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز ‌شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV