پخش زنده لاسک مقابل لیورپول 30 شهریور 1402

پخش زنده لاسک مقابل لیورپول 30 شهریور 1402

در این صفحه لینک پخش زنده لاسک مقابل لیورپول 30 شهریور 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده لاسک مقابل لیورپول 30 شهریور 1402

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و لیگ اروپا، امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم لاسک و لیورپول  را روز پنج‌شنبه به تاریخ 30 شهریور (21  سپتامبر 2023) در ساعت  20:15، از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است.

 تا در این ‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. این سری از مسابقات لیگ اروپا، این بار بین دو تیم پرطرفدار لاسک و لیورپول برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته لاسک و لیورپول در سری دیدارهای لیگ اروپا

در هفته اول از این دوره مسابقات لیگ اروپا، دو تیم لاسک و لیورپول در چهارچوب گروه E، در استادیوم Raiffeisen Arena، در کشور آلمان به مصاف یکدیگر می‌روند.  داوری این بازی را مارکو دی بلو برعهده دارد. 

پخش زنده لاسک مقابل لیورپول 30 شهریور 1402
پخش زنده لاسک مقابل لیورپول 30 شهریور 1402

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته به شرح زیر می‌باشد.

تیم لاسک، در 5 دیدار اخیر خود، 4 برد و 1 نتیجه مساوی کسب کرده است. این تیم در بازی گذشته خود، از سری مسابقات بوندسلیگا اتریش، مقابل تیم کلاخنفورت قرار گرفت و سرانجام موفق شد تا این بازی را با نتیجه 3 بر 1 از تیم حریف برد. تیم لاسک در جدول بوندسلیگا اتریش، طی 7 بازی انجام شده موفق به کسب 13 امتیاز گردیده است و جایگاه سوم جدول را از آن خود کرده است.

 

پخش زنده لاسک مقابل لیورپول 30 شهریور 1402
پخش زنده لاسک مقابل لیورپول 30 شهریور 1402

تیم لیورپول، در 5 دیدار اخیر خود، 4 برد و 1 نتیجه مساوی کسب کرده است. این تیم در بازی گذشته خود، از سری بازی‌های لیگ برتر انگلیس، مقابل تیم ولورهمپتون قرار گرفت و سرانجام موفق شد تا این بازی را با نتیجه 3 بر 1 از تیم حریف ببرد. تیم لیورپول در جدول بازی‌های لیگ برتر انگلیس، در 5 بازی، با کسب 13 امتیاز و تفاضل 8 گل،  جایگاه سوم جدول را از آن خود کرده است.

 این دو تیم تاکنون مقابل یکدیگر قرار نگرفته‌اند. با توجه به نتایج به دست آمده و طبق عملکرد این دو تیم در بازی‌های گذشته، پیش‌بینی بازی روز پنج‌شنبه، سخت و غیر ممکن است و همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال دارد، هر اتفاقی بیفتد.

لیورپول در چهارچوب گروه E رقابت های لیگ اروپا باید به مصاف تیم لاسک اتریش می‌رود. دیگر تیم‌های این گروه تولوز فرانسه و یونیون سنت ژیلویز بلژیک هستند. لیورپول فصل گذشته با ناامیدی موفق به کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا نشد و حالا باید تیمشان برای حضور در لیگ اروپا به خود انگیزه بدهند. سرمربی آلمانی لیورپول می‌گوید تیمش نسبت به دوره قبلی حضور در مسابقات لیگ اروپا، آمادگی بیشتری دارد.

البته لازم به ذکر است، این بازی، برای هر دو تیم لاسک و لیورپول از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا نتیجه برد را از آن خود کنند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌‌رو داشته باشیم.

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال لاسک و لیورپول چه ساعتی است؟                

ساعت بازی دو تیم لاسک و لیورپول نیز ساعت 20:15 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز پنج‌شنبه، از طریق سایت پرمخاطب fam.ir از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV