پخش زنده الهلال و اوراوا ردز 9 اردیبهشت 1402

پخش زنده الهلال و اوراوا ردز

در این صفحه لینک پخش زنده الهلال و اوراوا ردز 9 اردیبهشت 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده پخش زنده الهلال و اوراوا ردز 9 اردیبهشت 1402

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه ‌مندان به فوتبال‌ لیگ قهرمانان آسیا امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم الهلال و اوراوا ردز  را روز شنبه به تاریخ 9 اردیبهشت (29 آپریل 2023) در ساعت 21:00، از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است.

تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ قهرمانان آسیا، این بار بین دو تیم الهلال و اوراوا ردز برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی به جزئیات بازی الهلال و اوراوا ردز

در بازی رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا در سال 2023-2022 این بار بین دو تیم الهلال و اوراوا ردز برگزار خواهد شد.  

 تیم فوتبال الهلال خود را برای این دیدار حساس آماده می‌کند. در بازی رفت تیم الهلال میزبان اوراوا ردز ژاپن است. بنابراین آبی‌های ریاض قصد دارند از فرصت میزبانی نهایت استفاده را ببرند.

[jpg-to-webp output image]

جالب است بدانید، طبق قوانین رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، هر تیم می‌تواند از 3 بازیکن خارجی با هر ملیتی و یک بازیکن آسیایی استفاده کند. بنابراین با توجه به حضور 6 بازیکن خارجی و یک آسیایی در تیم الهلال، رامون دیاز باید روی نام سه بازیکن خط قرمز می‌کشید. در همین راستا سرمربی آرژانتینی تیم الهلال تصمیم گرفته تا از آندره کاریلو پرویی، میشائیل دلگادو برزیلی، اودیون ایگالو نیجریه‌ای و جانگ هیون سو کره‌ای در دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا استفاده کند.

لازم به ذکر است، تیم اوراواردز در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا هیچ یک از 6 بازی اخیر خود را واگذار نکرده است و تیم الهلال در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در 3 بازی اخیر خود به صورت متوالی پیروز میدان بوده است.

تیم الهلال، در بازی گذشته خود مقابل تیم النصر قرار گرفت و موفق شد تا بازی را با نتیجه 2 بر 0 از تیم حریف ببرد. این تیم در 5 بازی گذشته خود، 2 برد، 1 مساوی و 2 باخت کسب کرده است.

تیم اوراوا ردز، در بازی گذشته خود مقابل تیم کاوازاکی قرار گرفت و موفق شد تا این بازی را با نتیجه مساوی تک گل خاتمه دهد. این تیم در 5 بازی گذشته خود، 2 برد، 1 مساوی و 2 باخت کسب کرده است.

این دو تیم تا کنون 4 بار مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند و حاصل این بازی‌ها 1 برد برای تیم اوراوا ردز، 2 برد برای تیم الهلال و 1 نتیجه مساوی خاتمه یافته است. با توجه به نتایج ذکر شده، نتیجه این بازی غیر قابل پیش‌بینی است.

این بازی برای هر دو تیم اهمیت بسیار زیادی دارد. بنابراین هر دو تیم تمام تلاش خود را می‌کنند تا پیروز میدان شده و سه امتیاز بازی را از آن خود کنند.

زمان پخش بازی تیم‌های الهلال و اوراوا ردز چه ساعتی است؟       

ساعت بازی دو تیم الهلال و اوراوا ردز نیز ساعت 21:00 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز  شنبه از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV