پخش زنده استون ویلا و لیورپول 5 دی 1401

پخش زنده استون ویلا و لیورپول 5 دی 1401

در این صفحه پخش زنده استون ویلا و لیورپول 5 دی 1401 با کیفیت بالا در اختیار علاقه‌مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده استون ویلا و لیورپول 5 دی 1401

پخش زنده فوتبال

پخش زنده فوتبال

سایت  fam.ir  برای علاقه مندان به فوتبال های خارجی و لیگ برتر انگلستان امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم استون ویلا و لیورپول را روز دوشنبه به تاریخ 5 دی (26 دسامبر 2022) از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است. تا در این راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ برتر انگلیس، این بار بین دو تیم پرطرفدار استون ویلا و لیورپول برگزار می شود و  بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به یاد ماندنی را برای علاقه مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی های گذشته استون ویلا و لیورپول در سری دیدارهای لیگ برتر

در هفته هفدهم لیگ برتر 2023-2022، دو تیم استون ویلا و لیورپول به مصاف یکدیگر می روند. تیم استون ویلا طی 15 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 5 برد، 3 مساوی و 7 باخت را تجربه کند و  با تفاضل  6-  گل و کسب 18 امتیاز، توانسته تا جایگاه  دوازدهم جدول را از آن خود کند. تیم استون ویلا در بازی گذشته خود، مقابل تیم منچستریونایتد قرار گرفت و موفق شد با نتیجه 3 بر 1، پیروز میدان شود. و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم لیورپول نگاهی بیندازیم، مشاهده می کنیم که این تیم طی 14 بازی، تاکنون 6 برد، 4 مساوی و 4 باخت به دست آورده است. این تیم با تفاضل 11 گل و کسب 22 امتیاز، مقام ششم جدول را به دست آورده است. تیم لیورپول هم در بازی قبلش، مقابل تیم ساوتهمپتون قرار گرفت و موفق شد با کسب نتیجه 3 بر 1، بر تیم حریف پیروز شود.

پخش زنده استون ویلا و لیورپول 5 دی 1401
پخش زنده استون ویلا و لیورپول 5 دی 1401

تحلیل پخش زنده استون ویلا و لیورپول 5 دی 1401

برای انجام این بازی، تیم لیورپول به شهر بیرمنگام می ‌رود تا پانزدهمین بازی خود در این فصل لیگ برتر را در ورزشگاه ویلا پارک برگزار کند. تیم لیورپول اعتقاد دارد بازی سختی پیش رو دارد. به این نکته توجه داشته باشید که تیم لیورپول در حال حاضر شرایط خوبی در جدول ندارد و بعد از چهارده بازی با 22 امتیاز در رتبه ششم جدول ایستاده است. شاگردان یورگن کلوپ برای شروع خوب نیمه دوم فصل نیاز به پیروزی در این مسابقه دارند تا بتوانند 3 امتیاز بازی را به دست آورند و جایگاه خود را در جدول ارتقا دهند. به جرات می توان گفت، بازی روز دوشنبه، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در تلاش هستند تا در جدول جایگاه بهتری را به دست آورند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش رو داشته باشیم.

زمان پخش زنده استون ویلا و لیورپول 5 دی 1401    

ساعت بازی دو تیم استون ویلا و لیورپول نیز ساعت 21 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌ توانید روز دوشنبه از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV