پخش زنده استون ویلا و تاتنهام 11 دی 1401

پخش زنده استون ویلا و تاتنهام 11 دی 1401

در این صفحه پخش زنده استون ویلا و تاتنهام 11 دی 1401 با کیفیت بالا در اختیار علاقه‌مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده استون ویلا و تاتنهام 11  دی 1401

پخش زنده فوتبال

پخش زنده فوتبال

سایت  fam.ir  برای علاقه مندان به فوتبال های خارجی و لیگ برتر انگلستان امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم استون ویلا و تاتنهام را روز یک شنبه به تاریخ 11 دی (1  ژانویه 2023) از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است.  تا در این راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ برتر انگلیس، این بار بین دو تیم پرطرفدار استون ویلا و تاتنهام برگزار می شود و  بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به یاد ماندنی را برای علاقه مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی های گذشته استون ویلا و تاتنهام در سری دیدارهای لیگ برتر

 در هفته هجدهم لیگ برتر 2023-2022، دو تیم استون ویلا و تاتنهام به مصاف یکدیگر می روند. تیم استون ویلا طی 16 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 5 برد، 3 مساوی و 8 باخت را تجربه کند و  با تفاضل  8-  گل و کسب 18 امتیاز، توانسته تا جایگاه  دوازدهم جدول را از آن خود کند. تیم استون ویلا در بازی گذشته خود، مقابل تیم لیورپول قرار گرفت و بازی را با نتیجه 3 بر 1، به تیم حریف واگذار کرد و در مجموع در 5 بازی آخر خود، سه باخت، یک مساوی و یک برد کسب کرده است.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم تاتنهام نگاهی بیندازیم، مشاهده می کنیم که این تیم طی 16 بازی، تاکنون 9 برد، 3 مساوی و 4 باخت به دست آورده است. این تیم با تفاضل 10 گل و کسب 30 امتیاز، مقام پنجم جدول را به دست آورده است. تیم تاتنهام هم در بازی قبلش، مقابل تیم برتنفورد قرار گرفت و بازی با نتیجه مساوی دو گل خاتمه یافت و در مجموع تیم تاتنهام در 5 بازی آخر خود، موفق شد تا 2 باخت، 2 مساوی و 1 برد کسب کند.

پخش زنده استون ویلا و تاتنهام 11 دی 1401
پخش زنده استون ویلا و تاتنهام 11 دی 1401

تحلیل پخش زنده استون ویلا و تاتنهام 11 دی 1401

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را بررسی کنیم، 4 بازی با نتیجه برد تاتنهام خاتمه یافته است و تیم استون ویلا تنها در یک بازی پیروز میدان بوده است، حتی در آخرین دیدار بین این دو تیم، بازی با نتیجه پرگل 4 بر 0 به نفع تیم تاتنها خاتمه یافت. بنابراین پیش بینی می شود که بازی روز یک شنبه، به نفع این تیم تمام شود، اما همان طور که می دانیم، در فوتبال احتمال هر اتفاقی وجود دارد. در نتیجه این بازی، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا در جدول جایگاه بهتری را به دست آورند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش رو داشته باشیم.

زمان پخش زنده استون ویلا و تاتنهام 11 دی 1401     

ساعت بازی دو تیم استون ویلا و تاتنهام نیز ساعت 17:30 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌ توانید روز یک شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV