پخش زنده استقلال و صنعت نفت آبادان 15 اردیبهشت 1402

پخش زنده استقلال و صنعت نفت آبادان

در این صفحه لینک پخش زنده استقلال و صنعت نفت آبادان 15 اردیبهشت 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده استقلال و صنعت نفت آبادان 15 اردیبهشت 1402

پخش شبکه 3

سایت  fam.ir  برای علاقه مندان به فوتبال‌های داخلی و لیگ برتر ایران امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم استقلال و صنعت نفت آبادان را روز جمعه به تاریخ 15 اردیبهشت (5 می 2023) در ساعت 18:00 از پخش زنده شبکه سوم سیما فراهم نموده است.

تا در این راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ برتر ایران 02-1401، این بار بین دو تیم استقلال و صنعت نفت آبادان برگزار می‌شود و  بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به یاد ماندنی را برای علاقه مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی های گذشته استقلال و صنعت نفت آبادان در سری دیدارهای لیگ برتر ایران

در هفته بیست و هشتم مسابقات لیگ برتر فوتبال 02-1401، دو تیم استقلال و صنعت نفت آبادان در استادیوم آزادی به مصاف یکدیگر می‌روند.

[jpg-to-webp output image]

عملکرد دو تیم در بازی‌های گذشته به شرح زیر می باشد.

تیم استقلال در 27 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 16 برد، 7 مساوی و 4 باخت را تجربه کند و  با تفاضل 23  گل، 55 امتیاز لیگ برتر را به دست آورد و در جایگاه سوم جدول لیگ قرار بگیرد.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم صنعت نفت آبادان نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 27 بازی خود، تا کنون 4 برد، 8 مساوی و 15 باخت به دست آورده است و با کسب تفاضل  15-  گل و کسب 20 امتیاز، در جایگاه پانزدهم جدول قرار گرفته است.

تیم استقلال در 5 بازی آخر خود، 4 برد و 1 باخت داشته است. این تیم بازی پیشین خود را مقابل تیم پارس جنوبی جم قرار گرفت و بازی را با نتیجه 1 بر 0 از تیم حریف برد.

تیم صنعت نفت آبادان هم در 5 بازی آخر خود، 2 برد، 2 مساوی و 1 باخت به دست آورده است. این تیم در بازی پیشین خود، مقابل تیم نساجی مازندران قرار گرفت و بازی را با نتیجه 4 بر 0 از تیم حریف برد.

دیدار رفت دو تیم هم با نتیجه 1 بر 0 به نفع تیم استقلال تمام شد. البته در 5 دیدار گذشته هم 3 برد برای تیم استقلال و 2 نتیجه مساوی ثبت شده است. بنابراین با توجه به دیدارهای اخیر این دو تیم، پیش‌بینی می‌شود این بازی به نفع تیم استقلال تمام شود، البته بازی فوتبال غیر قابل پیش‌بینی است.

تیم داوری این بازی را کوپال ناظمی برعهده دارد.

به جرات می‌توان گفت، بازی روز جمعه، برای هر دو تیم استقلال و صنعت نفت آبادان سرنوشت‌ساز است و در واقع هر دو تیم در تلاش هستند تا با کسب 3 امتیاز بازی جایگاه خود را در جدول لیگ حفظ کنند و در صورت لزوم ارتقا دهند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.  

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال استقلال و صنعت نفت آبادان چه ساعتی است؟    

ساعت بازی دو تیم استقلال و صنعت نفت آبادان نیز ساعت 18:00 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید، روز جمعه از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه سوم سیما دنبال کنید.

IPTV