پخش زنده پیکان مقابل سپاهان 7 شهریور 1402

پخش زنده پیکان مقابل سپاهان 7 شهریور 1402

در این صفحه لینک پخش زنده پیکان مقابل سپاهان 7 شهریور 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده پیکان مقابل سپاهان 7 شهریور 1402

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های داخلی لیگ برتر، امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم پیکان و سپاهان را روز سه‌شنبه به تاریخ 7 شهریور (29  آگوست 2023) در ساعت 19:30، از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است.

 تا در این ‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. این سری از مسابقات لیگ برتر، این بار بین دو تیم پرطرفدار پیکان و سپاهان برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته پیکان و سپاهان در سری دیدارهای لیگ برتر

در هفته چهارم از بیست و سومین دوره مسابقات لیگ برتر کشورمان، دو تیم پیکان و سپاهان، در استادیوم پاس قوامین ، به مصاف یکدیگر می‌روند. در این بازی، تیم پیکان، میزبان تیم سپاهان است.

پخش زنده پیکان مقابل سپاهان 7 شهریور 1402
پخش زنده پیکان مقابل سپاهان 7 شهریور 1402

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته به شرح زیر می‌باشد.

تیم پیکان، طی 5 بازی اخیر خود که تا کنون انجام داده است، 4 نتیجه مساوی و 1 باخت کسب کرده است. تیم پیکان در بازی گذشته خود، از سری بازی‌های لیگ برتر، مقابل تیم صنعت نفت آبادان قرار گرفت و سرانجام موفق شد تا بازی را با نتیجه مساوی تک گل زده خاتمه دهد.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم سپاهان نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم در 5 بازی اخیر خود، همواره پیروز میدان بوده است. تیم سپاهان در بازی گذشته خود طی مسابقات لیگ برتر ایران، مقابل تیم استقلال قرار گرفت و سرانجام موفق شد تا بازی را با نتیجه 1 بر 0 از تیم حریف ببرد.

اگر بخواهیم بازی‌های اخیر این دو تیم را با یکدیگر بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که این دو تیم 5 بار مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند و در این بازی‌ها تیم سپاهان، 2 بار پیروز میدان بوده، 2 بار هم برد از آن تیم پیکان بوده است و 1 بار هم نتیجه مساوی را به دست آورده‌اند. بنابراین با توجه به نتایج به دست آمده در بازی‌های اخیر، پیش‌بینی می‌شود، بازی روز سه‌شنبه به نفع تیم سپاهان تمام شود، اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال دارد، هر اتفاقی بیفتد.

در جدول رده بندی این رقابت‌ها، تیم سپاهان با کسب 9 امتیاز و 5 تفاضل گل، در رده اول جدول لیگ برتر و تیم پیکان با کسب 3 امتیاز و تفاضل بدون گل زده، در رده دهم جدول جای گرفته‌اند. داوری این بازی را امیر سامان سلطانی برعهده دارد.

البته لازم به ذکر است، این بازی، برای هر دو تیم سپاهان و پیکان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا نتیجه برد را از آن خود کنند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌‌رو داشته باشیم.

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال سپاهان و پیکان چه ساعتی است؟         

ساعت بازی دو تیم سپاهان و پیکان نیز ساعت 19:30 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز سه‌شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV