پخش زنده پرتغال مقابل لوکزامبورگ 20 شهریور 1402

پخش زنده پرتغال مقابل لوکزامبورگ 20 شهریور 1402

در این صفحه لینک پخش زنده پرتغال مقابل لوکزامبورگ 20 شهریور 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده پرتغال مقابل لوکزامبورگ 20 شهریور 1402

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی جام ملت‌های اروپا، امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم پرتغال و لوکزامبورگ را روز دو‌شنبه به تاریخ 20 شهریور (11 سپتامبر 2023) در ساعت 22:15، از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است.

 تا در این‌ راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی جذاب را از طریق سایت فام دنبال کنند. این سری از مسابقات جام ملت‌های اروپا، این بار بین دو تیم پرطرفدار پرتغال و لوکزامبورگ برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

عملکرد دو تیم پرتغال و لوکزامبورگ در جام ملت‌های اروپا

در هفته ششم از رقابت‌های جام ملت‌های اروپا 2024-2023 دو تیم پرتغال و لوکزامبورگ از گروه J مقدماتی به مصاف یکدیگر می‌روند.

پخش زنده پرتغال مقابل لوکزامبورگ 20 شهریور 1402
پخش زنده پرتغال مقابل لوکزامبورگ 20 شهریور 1402

تیم ملی فوتبال پرتغال یک تیم بین‌المللی فوتبال عضو یوفا است. از بازیکنان مهم تاریخ این تیم می‌توان به کریستیانو رونالدو اوزه بیو و لوئیس فیگو اشاره کرد. مربیگری این تیم را روبرتو مارتینس برعهده دارد.

 تیم ملی فوتبال پرتغال، در 5 بازی اخیر خود، همواره پیروز میدان بوده است. آخرین بازی تیم ملی پرتغال در سری بازی‌های جام ملت های اروپا، مقابل تیم اسلواکی قرار گرفت و سرانجام موفق شد تا این بازی را با نتیجه 1 بر 0 از تیم حریف ببرد.

تیم ملی فوتبال لوکزامبورگ یک تیم فوتبال بین‌المللی است که به نمایندگی از کشور لوکزامبورگ به میدان می‌رود. مربیگری این تیم را لوک هولتز برعهده دارد.

 تیم ملی لوکزامبورگ، در 5 بازی اخیر خود، تاکنون 3 برد و 2 باخت به دست آورده است. آخرین بازی تیم لوکزامبورگ در سری بازی‌های جام ملت‌های اروپا، مقابل تیم ایسلند قرار گرفت و سرانجام موفق شد تا این بازی را با نتیجه 3 بر 1 از تیم حریف ببرد.

اگر بخواهیم به جدول نتایج جام ملت‌های اروپا نگاه کنیم، مشاهده خواهیم کرد، تیم پرتغال در 5  بازی خود، همواره پیروز میدان بوده است و با 15 تفاضل گل و 15 امتیاز در جایگاه اول جدول گروه J قرار گرفته است. تیم ملی لوکزامبورگ هم طی 5 بازی  خود، 3 برد، 1 نتیجه مساوی و 1 باخت کسب کرده است و با تفاضل بدون گل و کسب 10 امتیاز در جایگاه سوم جدول این گروه قرار گرفته است.

این دو تیم تاکنون 5 بار به مصاف یکدیگر رفته‌اند و هر 5 بار به نفع تیم پرتغال تمام شده است. بنابراین با توجه به نتایج به دست آمده در بازی‌های اخیر، پیش‌بینی می شود، این بازی به نفع تیم پرتغال تمام شود، اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال، یک بازی غیر منتظره است و احتمال دارد، هر اتفاقی بیفتد.

البته لازم به ذکر است، این بازی، برای هر دو تیم پرتغال و لوکزامبورگ، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا نتیجه برد را از آن خود کنند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌‌رو داشته باشیم.

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال پرتغال و لوکزامبورگ چه ساعتی است؟               

ساعت بازی دو تیم پرتغال و لوکزامبورگ نیز ساعت 22:15 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز دو‌شنبه، از طریق سایت پرمخاطب fam.ir از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV