پخش زنده منچستریونایتد مقابل کریستال پالاس 4 مهر 1402

پخش زنده منچستریونایتد مقابل کریستال پالاس 4 مهر 1402

در این صفحه لینک پخش زنده منچستریونایتد مقابل کریستال پالاس 4 مهر 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده منچستریونایتد مقابل کریستال پالاس 4 مهر 1402

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و جام اتحادیه انگلیس، امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم منچستریونایتد و کریستال پالاس را روز سه‌شنبه به تاریخ 4 مهر (26  سپتامبر 2023) در ساعت 22:30، از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است.

 تا در این ‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. این سری از مسابقات جام اتحادیه انگلیس، این بار بین دو تیم پرطرفدار منچستریونایتد و کریستال پالاس برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته منچستریونایتد و کریستال پالاس در سری دیدارهای جام اتحادیه انگلیس

در این دوره مسابقات جام اتحادیه انگلیس، دو تیم منچستریونایتد و کریستال پالاس، در استادیوم اولدترافورد به مصاف یکدیگر می‌روند. داوری این مسابقه را مایکل سالیزبری برعهده دارد.

پخش زنده منچستریونایتد مقابل کریستال پالاس 4 مهر 1402
پخش زنده منچستریونایتد مقابل کریستال پالاس 4 مهر 1402

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته به شرح زیر می‌باشد.

تیم منچستریونایند در 5 بازی اخیر خود، موفق شده تا 2 برد و 3 باخت را کسب کند. این تیم در بازی اخیر خود مقابل تیم برنلی قرار گرفت.

تیم کریستال پالاس هم در 5 بازی اخیر خود، موفق شد تا 2 برد، 2 نتیجه مساوی و 1 باخت کسب کند. این تیم در بازی اخیرش مقابل تیم فولام قرار گرفته است.

شیاطین سرخ پس از سه شکست متوالی، شنبه شب موفق شدند با تک گل برونو فرناندز برنلی را در تورف مور مغلوب کنند. کریستال پالاس پس از تساوی بدون گل مقابل تیم فولام در حالی به اولدترافورد خواهد رفت که طی دو بازی اخیر در این ورزشگاه شکست خورده است. پس از بازی فردا، دو تیم در روز شنبه نیز در چارچوب هفته هفتم لیگ برتر انگلیس مقابل هم قرار خواهند گرفت. اما طبق عملکرد آن‌ها در بازی‌های گذشته، پیش‌بینی می‌شود که بازی روز سه‌شنبه را تیم آث میلان برنده شود. اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال دارد، هر اتفاقی بیفتد.

اگر بخواهیم 5 بازی اخیر این دو تیم با یکدیگر را بررسی کنیم، باید گفت، حاصل این بازی‌ها، 3 برد برای تیم منچستریونایند ، 1 نتیجه مساوی و 1 برد برای تیم کریستال پالاس ثبت شده است. بنابراین با توجه به نتایج به دست آمده و عملکرد دو تیم در بازی‌های گذشته پیش بینی می‌شود که تیم منچستریونایند پیروز میدان شود، البته فوتبال یک بازی غیرقابل پیش‌ بینی بوده و احتمال دارد، هر اتفاقی بیفتد.

البته لازم به ذکر است، این بازی، برای هر دو تیم منچستریونایتد و کریستال پالاس از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا نتیجه برد را از آن خود کنند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌‌رو داشته باشیم.

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال منچستریونایتد و کریستال پالاس چه ساعتی است؟              

ساعت بازی دو تیم منچستریونایتد و کریستال پالاس نیز ساعت 22:30 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز سه‌شنبه، از طریق سایت پرمخاطب fam.ir از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV