پخش زنده رئال مادرید مقابل یونیون برلین 29 شهریور 1402

پخش زنده رئال مادرید مقابل یونیون برلین 29 شهریور 1402

در این صفحه لینک پخش زنده رئال مادرید مقابل یونیون برلین 29 شهریور 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده رئال مادرید مقابل یونیون برلین 29 شهریور 1402

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و لیگ قهرمانان اروپا، امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم رئال مادرید و یونیون برلین را روز چهار‌شنبه به تاریخ 29 شهریور (20  سپتامبر 2023) در ساعت  20:15، از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است.

 تا در این ‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. این سری از مسابقات لیگ قهرمانان اروپا، این بار بین دو تیم پرطرفدار رئال مادرید و یونیون برلین برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته رئال مادرید و یونیون برلین در سری دیدارهای لیگ قهرمانان اروپا

در هفته اول از این دوره مسابقات لیگ قهرمانان اروپا، دو تیم رئال مادرید و یونیون برلین، به مصاف یکدیگر می‌روند. رئال مادرید در اولین جدال اروپایی خود فردا میزبان اونیون برلین است. داوری این بازی را اسپن اسکاس برعهده دارد.

پخش زنده رئال مادرید مقابل یونیون برلین 29 شهریور 1402
پخش زنده رئال مادرید مقابل یونیون برلین 29 شهریور 1402

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته به شرح زیر می‌باشد.

تیم رئال مادرید، در 5 دیدار اخیر خود، همواره پیروز میدان بوده است. این تیم در بازی گذشته خود، از سری مسابقات لالیگا اسپانیا، مقابل تیم رئال سوسیداد قرار گرفت و سرانجام موفق شد تا این بازی را با نتیجه 2 بر 1 از تیم حریف برد. تیم رئال مادرید در جدول لالیگا اسپانیا، تاکنون با کسب 15 امتیاز و تفاضل 7 گل،  جایگاه اول جدول را از آن خود کرده است.

تیم یونیون برلین، در 5 دیدار اخیر خود، 3 برد و 2 باخت کسب کرده است. این تیم در بازی گذشته خود، از بوندسلیگا آلمان، مقابل تیم ولفسبورگ قرار گرفت و سرانجام این بازی را با نتیجه 2 بر 1 به تیم حریف واگذار کرد. تیم یونیون برلین در جدول بازی‌های بوندسلیگا آلمان، تاکنون با کسب 6 امتیاز و تفاضل 2 گل،  جایگاه هشتم جدول را از آن خود کرده است.

این اولین حضور باشگاه آلمانی در لیگ قهرمانان اروپا است و در بدو ورود باید چالش سختی را در سانتیاگو برنابئو تجربه کند. ناپولی و براگا دو تیم دیگر گروه C را تشکیل می‌دهند و در کنار این دو تیم برای صعود می‌جنگند.

 این دو تیم تاکنون در مقابل یکدیگر قرار نگرفته‌اند.  با توجه به نتایج به دست آمده و طبق عملکرد این دو تیم در بازی‌های گذشته، پیش‌بینی بازی می‌شود، بازی روز چهار‌شنبه به نفع تیم رئال مادرید تمام شود. اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال دارد، هر اتفاقی بیفتد.

پخش زنده رئال مادرید مقابل یونیون برلین 29 شهریور 1402
پخش زنده رئال مادرید مقابل یونیون برلین 29 شهریور 1402

البته لازم به ذکر است، این بازی، برای هر دو تیم رئال مادرید و یونیون برلین از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا نتیجه برد را از آن خود کنند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌‌رو داشته باشیم.

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال رئال مادرید و یونیون برلین چه ساعتی است؟                

ساعت بازی دو تیم رئال مادرید و یونیون برلین نیز ساعت 20:15 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز چهارشنبه، از طریق سایت پرمخاطب fam.ir از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV