پخش زنده بازی آرسنال و بورنموث

پخش زنده بازی آرسنال و بورنموث

سایت fam.ir برای علاقه مندان به فوتبال های خارجی امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی  آرسنال و بورنموث را شنبه شب به تاریخ  29 مرداد (20  آگوست 2022) از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است.  تا در این راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار لیگ برتر انگلیس 23-2022، این بار بین دو تیم پرطرفدار  آرسنال و بورنموث برگزار می شود و لحظاتی پرهیجان و به یاد ماندنی را برای علاقه مندان به فوتبال به یادگار خواهد گذاشت.

نگاهی بر بازی های گذشته آرسنال و بورنموث در سری دیدارهای لیگ برتر انگلیس

 تیم های آرسنال و بورنموث در چارچوب بازی های هفته سوم مسابقات لیگ برتر انگلیس 2022-23  امشب  به مصاف یکدیگر خواهند رفت.  آرسنال در این بازی میهمان است.نتایج بازی این دو تیم در هفته دوم لیگ به این شرح است.تیم آرسنال ، طی دو بازی انجام داده، با دو برد، تفاضل گل 4 و کسب 6 امتیاز در مقام دوم جدول قرار گرفت.آرسنال در لیگ برتر امسال، شروعی طوفانی داشت و با کسب دو پیروزی متوالی برابر تیم های کریستال پالاس و لسترسیتی، با آمادگی کامل روحی و جسمی، خود را مهیای بازی با تیم بورنموث کرده است.و اما تیم بورنموث در هفته های گذشته لیگ برتر، طی دو بازی انجام داده یک برد و یک باخت را تجربه کرده است و با تفاضل گل منفی دو و کسب 3 امتیاز در جایگاه یازدهم جدول قرار گرفته است.

 این تیم در هفته گذشته با تیم منچستر سیتی بازی داشت و با نتیجه 4 بر صفر بازی را به تیم حریف واگذار کرد و همین امر باعث شده تا بازیکنان تیم بورنموث مصمم تر از قبل در زمین بازی حاضر شوند و برای جبران باخت هفته گذشته، در مقابل تیم آرسنال بازی خوبی را به نمایش بگذارند.لازم به ذکر است در فصل گذشته لیگ برتر این دو تیم، طی دو بازی رفت و برگشت، در مقابل یکدیگر قرار گرفتند که بازی رفت با نتیجه برد 2 بر یک، به نفع تیم آرسنال تمام شد و در دور برگشت، بازی با نتیجه مساوی خاتمه یافت.  به قطع این دیدار یکی از حساس ترین بازی های هفته سوم لیگ برتر انگلیس می باشد و در واقع تقابل دو تیم آرسنال و بورنموث در برابر یکدیگر، می تواند لحظاتی مهیج را برای هوادارانش به همراه داشته باشد.

زمان پخش زنده بازی آرسنال و بورنموث چه ساعتی است؟    

ساعت بازی دو تیم  آرسنال و بورنموث نیز ساعت 21:00 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌ توانید شنبه شب از طریق سایت پرمخاطب fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.