پخش زنده اینتر و امپولی 3 بهمن 1401

پخش زنده اینتر و امپولی 3 بهمن 1401

در این صفحه پخش زنده بازی اینتر و امپولی 3 بهمن 1401 با کیفیت بالا در اختیار فوتبال دوستان قرار گرفته است.

لینک پخش زنده اینتر و امپولی 3 بهمن 1401

پخش شبکه ورزش

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و سری آ ایتالیا امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم اینتر و امپولی  را روز دو‌شنبه به تاریخ 3 بهمن (23 ژانویه 2023) از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است. تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار سری آ ایتالیا، این بار بین دو تیم پرطرفدار اینتر و امپولی برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته اینتر و امپولی در سری آ ایتالیا

 در هفته نوزدهم مسابقات سری آ ایتالیا 2023-2022، دو تیم اینتر و امپولی در ورزشگاه سن سیرو به مصاف یکدیگر می‌روند. تیم اینتر طی 18 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 12 برد، 1 مساوی و 5 باخت را تجربه کند و با تفاضل  14 گل و کسب 37 امتیاز، توانست تا در جایگاه سوم جدول قرار بگیرد. تیم اینتر در بازی گذشته خود، مقابل تیم آث میلان قرار گرفت و موفق شد تا با نتیجه 3 بر 0 پیروز میدان شود و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 4 برد و 1 مساوی به ‌‌دست آورده است. و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم امپولی نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 18 بازی خود، تاکنون 5 برد، 7 مساوی و 6 باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل 6- گل و کسب 22 امتیاز، مقام دوازدهم جدول را به ‌دست آورده است. تیم امپولی هم در بازی قبلش، مقابل تیم سمپدوریا قرار گرفت و موفق شد تا بازی را با نتیجه 1 بر 0 ببرد و در مجموع تیم امپولی در 5 بازی آخر خود، موفق شد تا 2 برد، 2 مساوی و 1 باخت کسب کند.

پخش زنده اینتر و امپولی 3 بهمن 1401
پخش زنده اینتر و امپولی 3 بهمن 1401

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که حاصل این بازی‌ها، 5 برد برای تیم اینتر ثبت شده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی می‌شود بازی روز دو‌شنبه به نفع تیم اینتر تمام شود، اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال هر اتفاقی ممکن است. جالب است بدانید، رویارویی اینتر و امپولی یکی از رقابت‌های جذاب فوتبال در ایتالیا است. بنابراین این بازی، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا نتیجه بازی را به نفع خود تمام کنند. همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم.

زمان پخش زنده اینتر و امپولی 3 بهمن 1401

ساعت بازی دو تیم اینتر و امپولی نیز ساعت 23:15 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز ‌دو‌شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV