پخش زنده اینتر مقابل تورینو 13 خرداد 1402  

پخش زنده اینتر مقابل تورینو

در این صفحه لینک پخش زنده اینتر مقابل تورینو 13 خرداد 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده اینتر مقابل تورینو 13 خرداد 1402  

تماشای بازی از لینک زیر:

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و سری آ ایتالیا امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم اینتر و تورینو را روز ‌شنبه به تاریخ 13 خرداد ( 3 ژوئن 2023) در ساعت 20:00 از پخش زنده شبکه ورزش نموده است.

 تا در این‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. دیدار سری آ ایتالیا، این بار بین دو تیم پرطرفدار اینتر و تورینو برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته اینتر و تورینو در سری دیدارهای سری آ ایتالیا

 در  هفته سی و هشتم مسابقات سری آ ایتالیا 2023-2022، دو تیم اینتر و تورینو به مصاف یکدیگر می‌روند.

پخش زنده اینتر مقابل تورینو
پخش زنده اینتر مقابل تورینو

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته به شرح زیر می‌باشد.

تیم اینتر طی 37 بازی خود که از اول لیگ تا کنون انجام داده است، موفق شد تا 22 برد، 3 مساوی و 12 باخت را تجربه کند و با تفاضل 28  گل و کسب 69 امتیاز، توانست تا در جایگاه سوم جدول لیگ قرار بگیرد.

تیم اینتر در بازی گذشته خود، مقابل تیم آتالانتا قرار گرفت و نهایتا بازی را با 3 بر 2 از تیم حریف برد و در مجموع این تیم در 5 بازی آخر خود، 4 برد و 1 باخت به ‌‌دست آورده است.

و اما اگر بخواهیم به عملکرد تیم تورینو نگاهی بیندازیم، مشاهده می‌کنیم که این تیم طی 37 بازی خود، تاکنون 14 برد، 11 مساوی و 12  باخت به‌ دست آورده است. این تیم با تفاضل 2  گل و کسب 53 امتیاز، در جایگاه نهم جدول قرار گرفته است.

تیم تورینو هم در بازی قبلش، مقابل تیم اسپتزیا قرار گرفت و نهایتا بازی را با نتیجه 4 بر 0 از تیم حریف برد و در مجموع تیم فیورنتینا در 5 بازی آخر خود، 2 برد، 1 مساوی و 2  باخت کسب کرده است.

اگر بخواهیم 5 تقابل اخیر این دو تیم را در سری مسابقات گذشته‌ای که مقابل یکدیگر قرار گرفته بودند، بررسی کنیم، مشاهده خواهیم کرد که حاصل این بازی‌ها، 4 برد برای تیم اینتر و1 نتیجه مساوی ثبت شده است. بنابراین با توجه به نتایج جدول لیگ برتر و بازی‌های گذشته دو تیم، پیش‌بینی می‌شود، بازی روز شنبه، به نفع تیم اینتر تمام شود، اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است.

جالب است بدانید، رویارویی دو تیم اینتر و تورینو یکی از رقابت‌های مهم فوتبال در ایتالیا است. بنابراین این بازی، برای هر دو تیم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا نتیجه بازی را به نفع خود تمام کرده و در جدول جایگاه بهتری را به دست آورند. همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌رو داشته باشیم. 

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال اینتر و تورینو چه ساعتی است؟    

ساعت بازی دو تیم اینتر و تورینو نیز ساعت 20:00 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز شنبه، از طریق سایت پرمخاطب  fam.ir  از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV