پخش زنده آرسنال مقابل آیندهوون 29 شهریور 1402

پخش زنده آرسنال مقابل آیندهوون 29 شهریور 1402

در این صفحه لینک پخش زنده آرسنال مقابل آیندهوون 29 شهریور 1402 با کیفیت بالا در اختیار علاقه مندان به فوتبال قرار داده شده است.

لینک پخش زنده آرسنال مقابل آیندهوون 29 شهریور 1402

پخش شبکه ورزش

سایت  fam.ir  برای علاقه‌مندان به فوتبال‌های خارجی و لیگ قهرمانان اروپا، امکان تماشای آنلاین پخش زنده بازی دو تیم آرسنال و آیندهوون را روز چهار‌شنبه به تاریخ 29 شهریور (20  سپتامبر 2023) در ساعت  22:30، از پخش زنده شبکه ورزش فراهم نموده است.

 تا در این ‌راستا دوستداران فوتبال بتوانند بدون نیاز به تلویزیون، پخش زنده این بازی را از طریق سایت فام دنبال کنند. این سری از مسابقات لیگ قهرمانان اروپا، این بار بین دو تیم پرطرفدار آرسنال و آیندهوون برگزار می‌شود و بر همین اساس لحظاتی پرهیجان و به ‌یاد ماندنی را برای علاقه‌مندان به فوتبال به یادگار خواهند گذاشت.

نگاهی بر بازی‌های گذشته آرسنال و آیندهوون در سری دیدارهای لیگ قهرمانان اروپا

در هفته اول از این دوره مسابقات لیگ قهرمانان اروپا، دو تیم آرسنال و آیندهوون، در استادیوم امارات، به مصاف یکدیگر می‌روند.  داوری این بازی را فلیکس زوایر برعهده دارد.  

پخش زنده آرسنال مقابل آیندهوون 29 شهریور 1402
پخش زنده آرسنال مقابل آیندهوون 29 شهریور 1402

عملکرد دو تیم در هفته‌های گذشته به شرح زیر می‌باشد.

تیم آرسنال، در 5 دیدار اخیر خود، 4 برد و 1 نتیجه مساوی کسب کرده است. این تیم در بازی گذشته خود، از سری مسابقات لیگ برتر انگلیس، مقابل تیم اورتون قرار گرفت و سرانجام موفق شد تا این بازی را با نتیجه 1 بر 0 از تیم حریف برد. تیم آرسنال در جدول لیگ برتر انگلیس، تاکنون با کسب 13 امتیاز و تفاضل 5 گل،  جایگاه چهارم جدول را از آن خود کرده است.

تیم آیندهوون، در 5 دیدار اخیر خود، 4 برد و 1 نتیجه مساوی کسب کرده است. این تیم در بازی گذشته خود، از سری بازی‌های اردیویسه هلند، مقابل تیم نایمخن قرار گرفت و سرانجام موفق شد تا این بازی را با نتیجه 4 بر 0 از تیم حریف ببرد. تیم آیندهوون در جدول بازی‌های اردیویسه هلند، تاکنون با کسب 12 امتیاز و تفاضل 12 گل،  جایگاه اول جدول را از آن خود کرده است.

آیندهوون نیز پس از ۴ فصل غیبت جواز حضور در این رقابت‌ها را کسب کرده است. آنها پس از سه بار ناکامی در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان، با شکست رنجرز به این رقابت‌ها بازگشته‌اند. پی اس وی با کسب تمامی امتیازات ممکن از ۴ بازی خود در رقابت‌های داخلی به مهمانی شاگردان میکل آرتتا آمده است.

پخش زنده آرسنال مقابل آیندهوون 29 شهریور 1402
پخش زنده آرسنال مقابل آیندهوون 29 شهریور 1402

 این دو تیم تاکنون دو بار مقابل یکدیگر قرار نگرفته‌اند. طی این دیدارها، 1 بار برد از آن تیم آرسنال بوده و 1 بار هم تیم آیندهوون پیروز میدان بوده است.  با توجه به نتایج به دست آمده و طبق عملکرد این دو تیم در بازی‌های گذشته، پیش‌بینی می‌شود، بازی روز چهار‌شنبه به نفع تیم آیندهوون تمام شود. اما همان‌طور که می‌دانیم، بازی فوتبال یک بازی غیر منتظره است و احتمال دارد، هر اتفاقی بیفتد.

البته لازم به ذکر است، این بازی، برای هر دو تیم آرسنال و آیندهوون از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و بازیکنان در تلاش هستند تا نتیجه برد را از آن خود کنند و همین امر باعث شده تا در بازی، لحظاتی حساس و پرهیجانی را پیش‌‌رو داشته باشیم.

زمان پخش بازی تیم‌های فوتبال آرسنال و آیندهوون چه ساعتی است؟                

ساعت بازی دو تیم آرسنال و آیندهوون نیز ساعت 22:30 به وقت ایران است. پخش زنده این بازی جذاب را می‌‌توانید روز چهارشنبه، از طریق سایت پرمخاطب fam.ir از پخش زنده شبکه ورزش دنبال کنید.

IPTV